החברה הכלכלית באר שבע - קיר גרפיטי סקייטפארק
דף הבית >> קיר גרפיטי סקייטפארק

קיר הגרפיטי הגדול ביותר בבאר שבע צויר באורך 120 מטר על הסקייטפארק
הסקייט פארק בבאר שבע רושם כעת הישג נוסף והפעם בתחום האמנותי. הסקייטפארק בבאר שבע נחשב לגדול ביותר בארץ ומשתרע על 10 דונמים.
לאור גודלו חשבו בחברה הכלכלית כיצד לשלב על קירו החיצוני אלמנטים אמנותיים שישתלבו בענף זה ויוסיפו מימד אמנותי מיוחד שכן הסקייטפארק נמצא בכביש הכניסה לבאר שבע (מכיוון מערב)
כך נולד חיבור מעניין עם אמן באר שבעי אבי טל שלמד באקדמיה  ללימודי אמנות בהולנד וביצע שם  פרויקטים גדולים עבור הבנק הגדול ביותר בהולנד וכן פרויקטים נוספים הן בהולנד ובישראל.
 החברה הכלכלית העמידה לרשותו קיר באורך לא פחות מאשר 120 מ"ר לציור הגרפיטי הארוך ביותר שצויר עד כה בבאר שבע.
אבי טל: "המוטיב מאחורי הציור הוא - מים, משולב עם סגנון גראפיטי אשר מגיע מתרבות הרחוב, שלמעשה מחוברת לענף הסקייטבורד בכך ששניהם מגיעים מהרחוב. הציור מבוצע בטכניקה ייחודית שפותחה במהלך השנים לסגנון אומנות מרהיב וייחודי, מעין אומנות עכשווית המיושמת באמצעות פחיות ספריי בלבד. כיום התרבות בישראל מתפתחת בצורה מהירה יותר וגדולה יותר מבעבר בגלל ערים כמו באר שבע, אשר נותנת במה לפיתוח כישרונות צעירים.
בציור באים ליידי ביטוי מספר אלמנטים, לדוגמא הכיתוב "סקייטפארק באר שבע" בלועזית שמצוייר בצורה אבסטרקטית מלאת צבעים מסמלת את סגנון החיים של הסקייטרים ונותנת מראה מרהיב בכניסה למתחם. אותיות במים מסמלות זרימה כמו שצריכה להיות לסקייטר בזמן ההחלקה על המתקנים דמוי גלים. משם הציור הופך לסגנון גראפיטי עכשווי שבו כתוב - ספיין - שזה השם אומן שלי. בין הדברים הבולטים בציור זה הכיתוב, בלועזית "להאמין בסקייט"
"BELIEVE N SKATE"
שזה בעצם משחק מילים כי ניתן להבין את זה גם בתור "להאמין ולהחליק". מעין משפט קדוש לסקייטרים שכתוב בצורה מאוד חזקה ובולטת עם שמי סופה ברקע בכדי לתת לזה נוכחות גדולה.. ובסוף בענק כתוב : B7 במילוי מדברי המסמל את העיר שלנו !
העבודה על קיר הגרפיטי ארכה 10 ימים של עבודה אינטסיבית מאוד.
"היה תענוג לצייר על שטח כה גדול, תודה רבה לחברה הכלכלית על ההזדמנות הזאת, מחכה לשיתופי פעולה נוספים בעתיד בכדי לתת למדינה שלנו קצת יותר צבע לרחובות ולרענן את עיניי התושבים ע"י יצירת סביבה צבעונית ומהנה יותר."