החברה הכלכלית באר שבע - משלחת מצרפת במרכז המבקרים באר אברהם
דף הבית >> תיירות >> משלחת מצרפת במרכז המבקרים באר אברהם

משלחת מצרפת במרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם

משלחת של 130 ראשי כמורה מצרפת ובראשם הקרדינל של פריז אנדריאה ה-23, הגיעו השבוע לביקור היסטורי בישראל, שנחתם בסיור מרגש במרכז המבקרים הבינלאומי באר אברהם בעיר העתיקה באר-שבע.
משתתפי המשלחת נעלו את ביקורם בישראל בסיור בבאר אברהם המקראית,  ובו התרגשו מאוד ממרכז המבקרים המרשים, מההדרכה וכמובן מהבאר ההיסטורית, נוכח הידיעה שבבאר אברהם, המרכז הרוחני החדש שנפתח למבקרים בשבוע שעבר, התקיים השלום העולמי הראשון בין אברהם אבינו לבין אבימלך.   המבקרים שמעו על סיפור חייו ומסעו של אברהם אבינו- אבי המונותאיזם- לארץ הקודש, וצפו בסרט תלת-מימד בטכנולוגיה מתקדמת ומרשימה.  
פרט למרכז המבקרים הבינלאומי באר אברהם שנפתח זה עתה, המשתתפים נכחו לגלות מוקדי תיירות, בילוי ואמנות חדשים באזור, כמו "פארק קרסו למדע", "מתחם הקטר 70414" העתיד להיפתח בקרוב, פארק נחל באר שבע ועוד, המקדמים את התיירות בבאר-שבע ובמיוחד באזור העיר העתיקה.
לביקור יוחסה חשיבות גדולה במשרד התיירות, שתיעד וצילם את משתתפי המשלחת בשלל המקומות בהם ביקרו ברחבי הארץ ובבאר אברהם בפרט.   המבקרים הנרגשים הבטיחו לחזור לביקור נוסף עם בני משפחותיהם וקבוצות סיור נוספות.
מרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם פתוח כעת למבקרים וניתן לתאם סיורים לבודדים ולקבוצות.

*צילום: דיאגו מיטלברג