החברה הכלכלית באר שבע - בית האגודות
דף הבית >> קרית הספורט >> בית האגודות

בית האגודות ע"ש וסרמיל

הסתיימו העבודות למבנה חדש לאגודות הספורט בבאר שבע  בקריית הספורט החדש
היסטוריה לאגודות הספורט בעיר בעיקר בכדורגל. עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית סיימה לבנות מועדון פעילות מודרני לאגודות הספורט במסגרת קריית הספורט החדשה. המועדון החדש ייבנה בתוך זמן קצר ויושלם בפחות משנה!
הפרויקט כולל 750 מ"ר עם חללים מקצועיים, חדרי הלבשה, חדר רופא, חדר מאמנים, אזור להתכנסויות, חדרים לוגיסטיים ועוד אלמנטים מודרניים המתקדמים ביותר בארץ ויעמוד בכל התקנים של התאחדות הכדורגל של ישראל לליגות העל.
המועדון החדש יעניק את כל התנאים הטובים ביותר בארץ מהבחינה המקצועית לניהול הקבוצה. המועדון מוקם בקרית הספורט בה כבר הוכשרו חמשת מגרשי האימונים החדשים, וכן בסמוך לאצטדיון החדש שבנייתו כבר החלה.
היקף הפרויקט של המועדון החדש מוערך בשלושה מיליון ₪. כמו כן, קיימת  אפשרות לבניית קומה נוספת למועדון בעתיד, להמשך פעילויות כמו פרויקט הקמת אקדמיה לכדורגל. המועדון החדש מוקם כאמור בקומפלקס החדש של חמשת מגרשי האימונים שהוקמו בעלות של כ 10 מיליון ₪ וכוללת גם מגרש עם דשא סינטטי לפי דרישות פיפ"א. המועדון החדש מוקם בסמוך לקומפלקס מגרשי האימונים שכבר הושלמו וכן בסמוך לאצטדיון הכדורגל החדש של באר שבע. הפרויקט הינו חלק מקריית הספורט החדשה של באר שבע אותה מוביל ראש העיר רוביק דנילוביץ', הכוללת את מגרשי האימונים החדשים, היכל ספורט רב תכליתי ל-3000 מושבים, והאצטדיון הלאומי החדש לכדורגל. קריית הספורט מוקמת באמצעות החברה הכלכלית עבור עיריית באר שבע  ותופעל על ידי חברת כיוונים.
 היקף קריית הספורט מגיע להשקעה כוללת של 250 מיליון ₪. מדובר בפרויקט הספורט הגדול ביותר בהיקפו הנבנה בימים אלה בארץ.