החברה הכלכלית באר שבע - ביקור בכירי התאגידים
דף הבית >> ביקור בכירי התאגידים
 
בכירי החברות הכלכליות סיירו בפרויקטים של החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע
החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע ערכה השבוע סיור לפורום מנכלים ומנהלים של החברות העירוניות של חיפה בפרויקטים אותם מבצעת החברה עבור עיריית באר שבע.
בין אורחי החברה הכלכלית היתה משלחת גדולה מהחברות העירוניות של עיריית חיפה שראו בסיור כמקור לימודי עבור החברות בחיפה.
יש לציין כי בין החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע לחברה הכלכלית בחיפה מתקיימים קשרים טובים. בין היתר נערך סיור מקביל של החברה הכלכלית מבאר שבע בחיפה כדי ללמוד ולהפיק לקחים מבניית האצטדיון העירוני בחיפה כאשר במקביל כאמור נבנה האצטדיון העירוני בבאר שבע.
נציגי החברות שבאו מערים שונות בארץ התקבלו במרכז המבקרים באר אברהם, סיירו בקרית הספורט בה מושקעים כ 300 מיליוני ₪ באצטדיון כדורגל, היכל ספורט מגרשי אימונים ופרויקטים נוספים בתחום הספורט.
משם המשיכו בסיור פארק נחל באר שבע שהחברה הכלכלית מפתחת, וכן פארק הייטק המשותף לעיריה ולאוניברסיטת בן גוריון בו פיתחה החברה הכלכלית את התשתיות.
נציגי  החברות הביעו פליאה רבה נוכח היקף הפרויקטים האדירים עליהם אחראית החברה הכלכלית המעצבים את באר שבע כעיר מטרופולין לעשרות השנים הבאות.
שלומי ביטן, מנכ"ל החברה הכלכלית שערך את הסיור אמר כי מדובר בכבוד גדול לחברה הכלכלית. "קיבלנו מחמאות רבות על תנופת הפיתוח שהעיר באר שבע עוברת ונציגים מבקשים ללמוד מאתנו באמצעות הפרויקטים השונים. גם אנחנו ערכנו סיורי למידה לפני שיצאנו לפרויקטים גדולים על מנת ללמוד מניסיונם של אחרים. כיום הפרויקטים עליהם אמונה החברה הכלכלית מבוצעים לפי לוחות זמנים קפדניים תוך שמירה על איכות. הפרויקטים מבוצעים על פי מדיניותו של ראש העיר רוביק דנילוביץ' העומד בראש החברה הכלכלית. הסברתי שהצלחתה של החברה הכלכלית הוא בשיתוף הפעולה והאמון שיש לנו מראש העיר וכל אגפי העיריה ביחד עם עבודה מאומצת וקפדנית מביאים לעמידה בלוחות זמנים ובניית פרויקטים מחוללי שינוי עבור העיר והנגב בכלל."