החברה הכלכלית באר שבע - אולסטאר
דף הבית >> קרית הספורט >> אולסטאר

ארוע האולסטאר השנתי נערך בהיכל הקונכיה
אירוע אולסטאר ליגת ווינר סל 2014 נערך בהיכל הקונכייה פיס בבאר-שבע ב- 25.2.14

חגיגה בפתיחת הקונכיה בבאר שבע. ההיכל המתקדם מכיל 3000 מקומות ישיבה, הוא עוצב בקו אדריכלי יוצא דופן, ובנייתו הושלמה בחודשים האחרונים. 
במסגרת אירועי האולסטאר שהתקיים ב-25.2.14, נערך טקס חנוכת ההיכל, בשיתוף מפעל הפיס. 
 
עלות הקמת ההיכל שבוצעה באמצעות החברה הכלכלית עמדה על כ-62 מיליון שקל, והוא חלק מתוכנית עבודה רב שנתית להקמת קריית הספורט שגיבש ראש העיר רוביק דנילוביץ'.
היכל הקונכייה כולל: מתקני קבוצות, חדר כושר, אזור עיתונות ותקשורת ומזנונים, והוא מתאים לענפי ספורט שונים כמו כדורסל, כדוריד, כדורעף, אומנויות לחימה, ג'ודו, האבקות ועוד.
ההיכל משמש גם לקיום הופעות ואירועי תרבות גדולים, כמו הפסטיגל ומופעים של אמנים מהארץ ומהעולם שנדרש להם היכל מקורה וסגור. בעתיד מתוכנן להקים בקרית הספורט בריכה אולימפית, מלונות וספורטק פתוח.
 
שחקני האולסטאר הגיעו ברכבת ישראל לבאר-שבע כבר בבוקר המשחק, ערכו פעילות למען הקהילה עם שחקני כדורסל צעירים ממחלקות הנוער הבאר-שבעיות, כאשר השחקנים הצעירים עבדו בתחנות של יסודות כדורסל אותן הדריכו שחקני האולסטאר. 
לאחר שלו שנים בהם ניצחה הנבחרת של הישראלים הפעם בבאר שבע ניצחה נבחרת הזרים.
על מהלכי המשחק צפו כאן באדיבות ערוץ חמש 

צפו בהטבעת הענק מעל ארבעה אנשים של האניקסט לחצו כאן

 רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר-שבע:  "היכל הקונכיה בבאר-שבע משמש עוגן ספורטיבי ותרבותי, ומאפשר לתושבי העיר והמטרופולין ליהנות מחוויה יוצאת דופן. בשנים הקרובות ניזום ונקדם אירועי ספורט ותרבות ארציים ובינלאומיים, שישימו את באר-שבע על המפה, זה יהווה מקדם לקראת מציאת ספונסר רציני להעמיד קבוצה מבאר שבע בליגת ווינר העל בכדורסל."
ראש העיר הודה לחברה הכלכלית על הביצוע של העבודה והקמת ההיכל ולמנכ"ל החברה שלומי ביטן.
יו"ר מפעל הפיס האלוף במיל. עוזי דיין אמר כי מפעל ה]יס מקצה סכומים גדולים לבאר שבע ויש שיתוף פעולה מאוד טוב וחשוב עם העיריה בנושא.
 
יושב ראש המנהלת, שמואל פרנקל: "אנחנו שמחים להגיע לבאר-שבע ולקיים שם את אולסטאר ליגת ווינר סל בהיכל החדש והמדהים. אני מקווה שהאולסטאר יהווה זריקת מרץ לכדורסל הבאר-שבעי וכולי תקווה שבעוד מספר שנים ההיכל החדש יזכה לארח משחקים בליגת ווינר סל. אני בטוח שההיכל יהיה מלא עד אפס מקום ולתושבי באר-שבע מצפה חווית כדורסל נהדרת".